VPHO - Wszystko w jednej aplikacji; Video konferencje, czat, przesylanie zdjec.

1. Darmowych połączeń głosowych. 2. Darmowych konferencji głosowych 3. Darmowych rozmów wideo 4. Darmowych Wideokonferencji do 1 +2 5. Bezpłatnego wysyłania i odbierania wiadomości wideo i plików 6. Darmowego wysyłania i odbierania wiadomości Audio Note 7. Darmowego wysyłania i odbierania zdjęć 8. Darmowego HQ Czat w pełni wyposażonego w historię połączeń online i offline. i wiecej ... 9. Darmowych przekierowań połączeń do innych użytkowników VPHO. 10. Listy kontaktów z wyszukiwaniem użytkownika i kompletnym zestawem funkcji ustawień

VPHO synchronizuje kontakty telefoniczne i przyjaciół z Facebooka, którzy również używają VPHO. Jednym kliknięciem można je zobaczyć na liście kontaktów VPHO. Interfejs użytkownika VPHO jest łatwy w obsłudze, intuicyjny i przyjazny. VPHO daje wszystkie potrzeby telekomunikacyjne razem w jednej, łatwej w użyciu aplikacji.

Użytkownicy VPHO mogą korzystać z wszystkich wyżej wymienionych funkcji za darmo: - rozmowy telefoniczne, połączenia wideo, konferencje wideo, wiadomości audio, wiadomości wideo, SMS/wiadomości tekstowe, transfer plików, udostępnianie zdjęć i wideo, przekierowywanie połączeń. VPHO to pełna cross-platformowa aplikacja – jeśli Twoje kontakty korzystają z iPhone, iPad, iPod touch lub urządzenia Android, możesz komunikować się z nimi we wszystkich tych systemach płynnie i bez wysiłku.

VPHO eliminuje różnice między połączeniami lokalnymi i międzynarodowymi, ponieważ wszystkie połączenia są bezpłatne.